Wywiady

Wywiad z Gosią Albin, trenerem kettlebell

Gosiu powiedz nam kilka słów o sobie, jak zaczęła się Twoja kariera trenerska?

Cześć, nazywam się Gosia Albin. Od dziecka jestem związana ze sportem.  Trenowałam piłkę ręczną oraz tańczyłam w różnych formacjach. Karierę pilkarki skończyłam na studiach grając 1 sezon w ekstraklasie a taneczną w zespole tańca ludowego AWF Warszawa.  Potem przyszedł czas na fitness. Od 2007 roku jestem licencjonowanym instruktorem rekreacji ruchowej- nowoczesne formy gimnastyki. Od stycznia 2014 roku natomiast trenerem personalnym i obecnie zajmuje się w głównej mierze treningami indywidualnymi.

Jako trener specjalizujesz się w ?

Jako trener specjalizuje się w treningu funkcjonalnym oraz kettlbell.

Powiedz nam więcej o treningach Kettlebell, dlaczego warto?

Jestem licencjonowanym instruktorem Polskiego Klubu Kettlebell.  Założycielem Kettlbell Warsaw (sekcja sportowa kettlebell lifting) oraz v-ce Mistrzynią Polski 2016 r. w kategorii snatch 16kg.

gosia_medal

Trening z odwaznikami kettlbell to wg. mnie świetny sposób na budowanie ogólnej sprawności ruchowej oraz motorycznej człowieka.  Na ten temat mogłabym mówić i mówić 😉

Jak duże grupy trenujących prowadzisz?

Trenuje z klientami 1 na 1 oraz w grupach nawet do 8-10 osób.  

Jakie masz plany na przyszłość?

W przyszłości bardzo bym chciała odnieść kilka sukcesów sportowych (ME i MŚ) oraz stworzyć swój program szkoleniowy. I oczywiście prowadzenie swoich zawodników Kettlebell Lifting.

Powiedz nam jeszcze, co myślisz o TrenerGURU?

Trener Guru to świetna inicjatywa , dzięki której trenerzy mają możliwość wypromowania siebie i co za tym idzie,  zdobycia klientów.  

Dziękujęmy Gosiu za wywiad.

Więcej informacji na temat Gosi znajdziecie na http://malgorzataalbin.trenerguru.pl/.

Athletic girl
Dlaczego warto z TrenerGURU

Komentarze

Skomentuj