Volvo Karlik Zember Open by Lions Club Poznań Patria

Harmonogram wydarzenia

  • 7:30-9:30 Start I Tury turnieju na 18 dołkach (jednoczesny start z dołków 1 i 10 )
  • 14:00-16:00 Start turnieju na 12 dołkach akademii ( shotgun – jednoczesny start ze wszystkich dołków)
  • 13:00-16:00 Degustacja Win by Vendita Kraina Wina
  • 12:00-14:00 oraz 20:00-21:00 konkurs dodatkowy na Nearest to the Pin na Akademii
  • 14:00-14:30 Start II Tury turnieju na 18 dołkach (shotgun – jednoczesny start ze wszystkich dołków)
  • 20:30 Ceremonia Rozdania Nagród
  • 21:00 Kolacja i impreza by Dj King of Disco


Tomasz Zembrowski | Zember Open

O wydarzeniu

W zeszłym roku zorganizowałem Volvo Karlik Zember Invitational w którym wzieło udział 140 osób na 18 i 9 dołkach. W tym roku idziemy krok na przód z okazji 21 rocznicy mojej gry w golfa zapraszając Was na Volvo Karlik Zember Open by Lions Club Poznań Patria (tytuł roboczy „Oczko Zembra”)

W tym roku, tak jak w sezonie ubiegłym będzie to poza moim prywatnym swiętem, przede wszystkim turniej charytatywny. Tym razem cele będą dwa. Pierwszym będzie specjalny ośrodek ze Świebodzina wspierający dzieci niepełnosprawne , drugim będzie Stowarzyszenie RAZEM NA GŁÓWNEJ z Poznania. Takze wszystko co zbierzecie, dzielimy na pół i wysyłamy do tych dwóch placówek.

Wielu zeszłorocznych sponsorów jak Volvo Karlik , Kalinowe Pola, 5 O’Clock, Agroturystka Targoni czy Sajda Golf zaofiarowali swoją pomoc i w tym roku.

Kolejni również zgłosili chęć pomocy. Przede wszystkim jest to Lions Club Poznań Patria, który nie tylko organizuje pieniądze na nagrody ale także wesprze mnie fizycznie w dniu turnieju czy Golf Marketą Stelmasiak na czele, która z pewnością przygotuje ciekawe dla Was coś specjalnego.

Poza turniejem głównym na 18 dołkach, i turniejem dodatkowym na (9 dołkach dużego pola lub 12 akademii…jeszcze zobaczymy) przygotowałem sporo dodatkowych konkursów i atrakcji. Impreza się troszkę przeciągnie ponieważ, po rozdaniu nagród będzie uroczysta kolacja, degustacje, oraz impreza z Djem. Mam nadzieje, że kilka pokoleń golfistów ulegnie tanecznie disco z lat 70 i 80tych

I pamiętajcie impreza jest z noclegiem więc poza zapisami w recepcji na turniej od razu rezerwujcie sobie nasze domki bo miejsc jest tylko 40!!!!

Do zobaczenia w Kalinowych 24 czerwca
Zember

ps.
pamiętajcie zapisy na turniej i rezerwacje hotelowe należy zrobić w recepcji klubu Kalinowe Pola.