Porady TrenerGURU

7 skutków ubocznych regularnego treningu

Twoje ciuchy pasują lepiej
Tak, to wspaniały skutek uboczny regularnych ćwiczeń, Twoja sylwetka się zmienia, nagle ciuchy pasują lepiej, za chwilę będzie trzeba kupić nowe, o rozmiar lub dwa mniejsze. Wspaniała ale czasem kosztowna wiadomość 🙂

Masz więcej energii
Nagle okazuje się że masz ochotę wyjść na imprezę, pobawić się z dzieckiem czy ukochaną. masz w sobie duże pokłady nowej energii której nie marnujesz na walkę o przemieszczanie się. Wiem co mówię, mam znajomych którzy po przejściu na regularne treningi odkryli życie na nowo.

Twój lekarz się cieszy
Tak, to może być dość unikalne doświadczenie znalezienia w naszym kraju uśmiechniętego lekarza, ale założę się że większości z Was poprawią się wyniki badań. I wtedy Wasz lekarz otworzy oczy z powodu pozytywnego zdumienia.

Nagle należysz do nowej społeczności
Zaczynasz trenować, po pierwszych potach, zadyszkach, zaczynasz się wciągać w ćwiczenia, poznajesz podobnych do Ciebie wariatów. I nagle wsiąkasz w nową społeczność, wymieniasz się poradami, uwagami, dowiadujesz się że dieta poprowadzona przez profesjonalnego dietetyka może również działać cuda.

Wydajesz pieniądze na nowe zabawki
Niezależnie od płci na pewno znajdziesz możliwości wydania sporej kwoty pieniędzy. Odżywki, ubiory, gadżety na pewno będą Was kusiły.

 

A photo posted by @cardiobunny on

Sen
Śpisz lepiej, wypoczywasz lepiej, zmienia się Twoje nastawienie do świata, na bardziej pozytywne oczywiście 🙂

Stres
Lepiej radzisz sobie ze stresem, ale również trudniej Cię zestresować. Wpływa to znacząco na jakość Twojego życia, współpracowników, bliskich i znajomych.

Athletic girl
Dlaczego warto z TrenerGURU