Wywiady

Sukuba – wywiad z sensualną Karoliną Przybyło

Powiedz nam kilka słów o sobie, jak to się stało że zostałaś trenerką?

Jako klientka, uczęszczałam do Wellness Klubu w krakowskim Parku Wodnym, gdzie zostałam zauważona i zaproszona do współpracy. Trenerką jestem w tym miejscu już od dziesięciu lat. Pracuję nad siłą, elastycznością i kondycją swoich podopiecznych, prowadząc treningi zarówno grupowe jak i personalne w siłowni, sali i wodzie.

Jesteś trenerką Sukuba, czy możesz przybliżyć naszym czytelnikom, na czym polega taki trening? Skąd pomysł ?

SUKUBA® jest moją autorską formą, stworzoną z myślą o kobietach. Pomysł wziął się z obserwacji, prowadzonej podczas mojej kilkuletniej praktyki trenerskiej, a także z zainteresowania najnowszymi doniesieniami naukowymi o niezwykłych korzyściach płynących ze świadomie ukierunkowanego dotyku.

Współczesne kobiety potrzebują formy aktywności, która utwierdzi je w poczuciu wartości naturalnej, niewymuszonej atrakcyjności. Jednocześnie chcą, aby to było zdrowe, skuteczne i sensowne.

SUKUBA taka właśnie jest – powabna i sensualna jak taniec, ale przy tym kształtująca ciało jak właściwie skonstruowany trening fitness. Przede wszystkim jednak wprawia nas w dobry nastrój i napełnia endorfinami na resztę dnia. To zasługa sukubiego automasażu ciała, drogą opracowanych przeze mnie szlaków libidarnych, których stymulacja uwalnia napięcia gromadzone w ciągu dnia, a także wyzwala uczucie przyjemności, odprężenia i libidarnego pobudzenia.

karolina

Mówiąc „libidarnego”, mam na myśli odczucie wewnętrznego ciepła, „zroszenie” skóry , wypieki na policzkach, szybsze bicie serca… Im kobieta jest sprawniejsza, tym silniejszych bodźców doświadczy podczas treningu. Wszystko dzięki jej wysokiemu metabolizmowi, podsycanemu charakterystycznym dla Sukuby dreszczykiem emocji zaprawionym szczyptą zawstydzenia i ekscytacji.

Kto może trenować Sukuba?

Zajęcia adresuję do wszystkich kobiet, w każdym wieku. SUKUBA pomaga przełamywać tabu związane z poznawaniem własnego ciała. Uczy świadomej seksualności nie tylko młode dziewczyny. Również dojrzałe kobiety, przechodzące menopauzę, mogą dzięki Sukubie znowu poczuć się atrakcyjnie.

Napisałaś na swojej stronie “Im jesteś sprawniejsza, tym wyższy masz metabolizm, a to oznacza, że masz szansę doświadczyć na Sukubie silniejszych bodźców rozbudzających Twoje libido. Poznasz Sukubie Szlaki – miejsca w ciele, których dotyk wyzwala uczucie przyjemności, odprężenia i libidarnego pobudzenia.” o brzmi bardzo sensualnie.

Masz rację. Bardzo to sensualne 🙂

Jakie masz plany na przyszłość?

Obecnie jestem zafascynowana światem naszej mikrobioty jelitowej oraz jej wpływu na rozwój alergii pokarmowych, chorób autoimmunologicznych , problemów z nadwagą czy nasilających się ostatnio depresji oraz zaburzeń nastroju.

Ten aspekt jest filarem mojej pracy w zakresie dietoterapii. Zamierzam dalej zgłębiać wiedzę i kontynuować swoje aktywne uczestnictwo w dynamicznym rozwoju dziedziny żywienia.

Co myślisz o TrenerGURU

Ludziom, którzy decydują się na wizytę w fitness klubie, towarzyszy obawa, związana z tym, że nie wiedzą, czy trener dostatecznie zmotywuje ich do wysiłku i czy prowadzony przez niego trening spełni ich oczekiwania. Dzięki portalowi trener przestaje być anonimowy. Ma możliwość przybliżenia swojej osoby oraz koncepcji treningowej. Ponadto można tutaj przeczytać ciekawe artykuły o treningu, żywieniu i suplementacji. Portal na pewno jest bardzo pomocny zarówno trenerom jak i trenującym.

Dziękujemy serdecznie Karolina, trzymamy za Ciebie kciuki!

Karolinę i Sukubę 🙂 znajdziecie:
http://sukuba.trenerguru.pl
http://sukuba.pl/
https://www.facebook.com/sukuba.fitness/

Athletic girl
Dlaczego warto z TrenerGURU